Informace k plesu

Charitativní ples Zicherka

Náš příběh

Charitativní ples je pořádán neziskovým dětským občanským sdružením Zicherka, z. s., které má sídlo v Dolní Lutyni. Posláním tohoto sdružení je pořádání akcí, soutěží a mnohé další zábavy pro ty nejmenší z širokého okolí. Nechceme nic jiného, než dělat dětem radost v srdíčku a vykouzlit jim úsměv na rtu, protože není nic hezčího. A právě dětem věnujeme také výtěžek z tohoto plesu.

Dvě mouchy jednou ranou

Pomoc a zábava na jednom místě

Na co se můžete během večera těšit?

PROGRAM

19:00            Otevření sálu
   20:00           Uvítání hostů, zahájení plesu
   20:10            Zahajovací vystoupení
   20:15            Hudební doprovod - živá hudba
   21:00            Raut a prodej lístků do tomboly
   21:15             Hudební doprovod - živá hudba
   22:00           Soutěže
   22:15            Hudební doprovod - živá hudba
   23:00           Vyhlášení královny a krále plesu
   23:05            Losování tomboly
   do 03:00     Hudební doprovod - živá hudba
   03:00           Oficiální ukončení plesu
Jaké lákavé ceny na Vás čekají?

TOMBOLA

Tak, jak bývá zvykem, i na našem charitativním plese máme pro hosty připravenou tombolu, ve které mohou vyhrát lákavé ceny. Celkem připravujeme 30 různorodých cen, které se budou hodit skutečně každému! Tento počet je velice lákavý, může totiž vyhrát skoro každý třetí host!


Ceny v tombole budou rozdělené do tří kategorií:

          1.       Hodnotná cena - 10x
          2.       Srandovní cena - 10x
          3.       Drobná cena - 10x    


Na co dalšího se můžete těšit?

parádičky

IMG-MENU
Hlasování Každý účastník bude moci rozhodnout svým hlasem, která ze tří organizací dostane největší podíl z výtěžku plesu. U nás rozhodují účastníci!
IMG-MENU
Večeře formou rautu Na každého účastníka čeká na našem plese bohatá večeře formou rautu! Je libo kuřecích řízků, guláše či tataráku? To vše i mnohem více bude k mání právě na našem plesu!
IMG-MENU
Parkování Na místě budou vyhrazena místa pro parkování, čeká na vás kolem 25ti míst, mělo by tedy vyjít na každého!
IMG-MENU
Foto budka Přímo z místa si budete moci odnést vytištěnou fotografii se svými přáteli, kterou si můžete udělat ve foto budce, která na Vás čeká na našem plesu.
IMG-MENU
Taxi Pokud budete chtít vyrazit z plesu domů a nechcete se nijak omezovat, bude na plese před budovou připraveno i TAXI, které Vás s radostí odveze do Vašeho domova.
IMG-MENU
Lidové ceny Všechnni účastníci plesu jistě ocení lidově nízké ceny na našem baru! Přesvědčit se můžete v nápojovém lístku.
IMG-MENU
královna a král plesu Ani u nás nebude chybět vyhlášení královny a krále plesu!
IMG-MENU
Kuřácké i nekuřácké prostory V celém sále a v prostorách kulturního domu je zakázáno kouřit, nicméně i kuřáci zde najdou venkovní prostory, kde si budou moci zapálit.
Předčasně narozené děti

V současné době není výjimkou, že se mezi narozenými dětmi objeví dítě, které vykouklo na svět dříve, než by si lékaři přáli. Takové děti musejí vývoj dohánět v inkubátorech a nějakou dobu trvá, než si je mohou rodiče skutečně pochovat a obejmout v náručí. Těmto dětem a jejich rodinám chceme pomoci finanční částkou, do které můžete přispět také vy.

IMG-OUR
IMG-OUR
Děti s onkologickým onemocněním

Děti se mají smát a radovat se ze života. Bohužel, jsou mezi námi také děti, které postihlo zákeřné onkologické onemocnění a díky kterému postiženým dětem mnohdy úsměv ze rtů mizí. V této těžké životní situaci jim pomůže každá korunka, která putuje na jejich léčbu. Také my chceme patřit mezi finanční dárce a podpořit tak dobrou věc. Přidejte se k nám!
Štěpánek Klajman - Malý, Velký bojovník

Chtěli bychom Vám představit 5letého Štěpánka, který před rokem prodělal cévní mozkovou příhodu.

Během jedné noci se jemu i jeho rodině převrátil život naruby. Ze zdravého a šťastného dítěte se stalo dítě, které potřebuje péči 24 hodin denně, protože zůstalo ležet na lůžku. Štěpánek je malý, ale je to velký bojovník, nevzdal se a s pomocí doktorů, fyzioterapeutů a rodičů cvičil, rehabilitoval a dnes má za sebou velký kus práce. Po třech pobytech, které absolvoval v lázních, je dnes schopný ujít kousek cesty po svých, má to však své ALE.

Štěpánek má vyrobenou dlahu, která mu při chůzi pomáhá, bohužel, z té po nějaké době vyroste. Když dlahu nemá, nechodí moc dobře, zakopává a někdy spadne.

Při posledním pobytu v lázních měl možnost vyzkoušet si novou kompenzačně rehabilitační pomůcku – Walkaide. Tato pomůcka pomocí elektrických impulzů posílaných do svalů pomáhá při zvedání špičky. Šlo mu to s ní náramně. Výhodou je, že z ní nevyroste jako z dlahy a může jí užívat dlouho, protože je na manžetu kolem nohy, která se uchycuje pomocí nastavitelného klipu.

Jediný problém je, že pojišťovny tuto pomůcku neproplácejí a rodina Štěpánka si jí nemůžeme dovolit, neb je pro ně částka
130 000 Kč hodně vysoká.

Rádi bychom Štěpánkovi pomohli a část z výtěžku plesu mu věnovali. Pokud chcete pomoct Štěpánkovi, rozhodně na ples přijďte.

IMG-OUR

Obdarované organizace

IGM-AVATAR
DOBRÝ ANDĚL

Na těchto stránkách naleznete více o této nadaci: www.dobryandel.cz

IGM-AVATAR
Štěpán Klajman

Pomozte prosím našemu malému bojovníkovi zase chodit :o)

Kontakt

  • Na Výšině 1208, Dolní Lutyně, 73553
  • (+420) 732 885 600
  • ples@zicherka.cz

Adresa místa plesu

  • Adresa: Těšínská 365, Orlová, 73514
  • Začátek: 19:00

O nás

Organizátorem tohoto charitativního plesu je občanské sdružení Zicherka, z.s.

Zicherka, z.s. je občanské sdružení, které tvoří nejrůznější zábavu v našem okolí.

Internetové stránky:
www.zicherka.cz