Rezervace

Charitativní ples plný zábavy

Rezervace místa na ples

Obsazenost plesu: 77 / 100

Poče míst
Jméno a příjmení
Tel.číslo
Email
Cena 400Kč/osoba

Rezervace místa přes telefon

Rezervovat místa na plese můžete i přes telefon, v takovém případě si předem připravte jméno a přijmení, na které budete chtít místa rezervovat, počet míst, tel. číslo a email, na který zašleme instrukce k zaplacení. Rezervovat místa můžete na tel.čísle: (+420) 732 885 600

Cena plesu

Cena plesu je 400 Kč. Součástí ceny je vstup (50kč) na ples, úžasná atmosféra, živá hudba, místo u stolu a také večeře formou bufetového rautu.

Email s informacemi

Ihned po odeslání rezervace Vám na Váš email dorazí potvrzení, ve kterém najdete také číslo bankovního účtu, kam zaslat peníze za ples.

Možnosti placení

Ples můžete zaplatit dvěma způsoby:
1) Bankovním převodem
2) Hotově - Hotově lze platit na adrese Na Výšině 1208, Dolní Lutyně 73553

Schválení rezervace

Odeslání rezervace ještě neznamená, že máte na plese zajištěno místo! Jisté místo na vás bude čekat tehdy, až uhradíte vstupné na ples. To znamená, že pouhou rezervaci můžete kdykoli zrušit.

*Jakmile však ples také zaplatíte a poté se rozhodnete pro zrušení rezervace, penízky už nevracíme, děkujeme za pochopení.

Možnosti placení

Jakmile nám na účet či do vlastních rukou dorazí peníze za všechna rezervovaná místa na Vaše jméno, na email Vám odešleme potvrzení o zaplacení a vstupenku. Vstupenku si můžete vytisknout a vzít s sebou na ples, nebo můžete na místě říct pouze číslo Vaší vstupenky a jméno, na které byla vstupenka rezervována. Děkujeme.